Koncert pro 10 milionů #protistrachu

Náš cíl? Podpořit české zdravotníky, umělce a dobré projekty. Stejně tak bojovat se strachem, depresí a dezinformacemi. Moderování pořadu se bez otálení ujal skvělý Pavel Anděl. Vysílalo se zpočátku z virtuálního studia X-Lab a později i “open-air” ze zahrady dealerství Harley-Davidson Praha. V tomto živě vysílaném pořadu se vystřídala řada muzikantů, iniciátorů projektů nápomocných při boji s pandemií i odborníků z oborů medicínských či ekonomických. Po celou dobu vysílání navíc hosté živě interagovali s našimi diváky, kteří jim posílali dotazy skrz sociální sítě.

Pravidelné živé vysílání vyvrcholilo velkým koncertem na pražském Výstavišti v rámci akce 3 v 1: Prague Harley Days + Burgerfest + Koncert pro 10 milionů, který byl poděkováním všem zdravotníkům a záchranářům za jejich nasazení v 1. vlně pandemie Covid-19. Na závěrečném Koncertu vystoupily kapely Support Lesbiens, The Silver Spoons, Yoyo Band, The Beautifuls, Láska a další

Od března 2020 se na Facebooku a webu Koncertu pro 10 milionů odvysílalo živě 23 hodinových pořadů. Vystoupilo zde 25 kapel a interpretů, přes 20 hostů a informovali jsme o desítkách projektů.


Plánujete podobný event?

Rádi vám s ním pomůžeme, napište nám a pojďme si o tom popovídat.

Ozvěte se nám

Ochrana proti spamu, napište číslo ctyřicet dva.
Tato položka je povinná.
Tato položka je povinná. E-mail není zadán ve správném formátu (např. [email protected]).
Zadání neodpovídá formátu telefonního čísla (např. +420 123 456 789).
X