Opening party Botelu Marina

EvilTeam

Více než padesátiletou loď kotvící na Vltavě u Rohanského ostrova čeká nová životní etapa. Byla vyrobena na konci 70. let v Hamburku a v Praze pak sloužila golfovým radovánkám a pořádaly se na ní i techno party. Teď ji její noví majitelé chtějí více otevřít Pražanům a my jsme měli tu čest uspořádat po její rekonstrukci opening party. 

„Rádi bychom, aby se loď stala místem relaxace a setkávání lidí. Chceme místním nabídnout možnost na chvíli zvolnit a zažít město jinak, pohledem z řeky,“ uvedla Ladislava Moskalová, generální ředitelka Botelu Marina s tím, že drobné práce ještě stále pokračují. „Pracujeme například na herně pro dospělé. Už jsme spustili novou čističku odpadních vod a vyměnili většinu technického zázemí lodi. Největší prostor klubu prošel kompletní rekonstrukcí a přistavili jsme nové molo,“ doplnila Ladislava Moskalová.

Na léto jsou v plánu minimálně jednou týdně koncerty živé hudby, taneční vystoupení či promítání filmů. Otevřená bude také restaurace s důrazem na českou kuchyni s využitím sladkovodních ryb. Pro návštěvníky je k dispozici taneční parket, venkovní bary, půjčit si můžete shishu a také kajak nebo paddleboard. 

Po renovaci je na lodi vytvořeno 34 pokojů pro celkem 64 hostů. Obě horní paluby pojmou až 400 hostů. Pobyt na lodi je možný i s domácím mazlíčkem. Plně vybavená kuchyně bude zatím sloužit ke grilování, v krátké době přejde na plný provoz.

• Opening party se zúčastnilo 250 VIP hostů

• Celým (pod)večerem provázel oblíbený moderátor Pavel Anděl 

• Zahrály kapely ABBA Start a Vanua2

• Nejmenší návštěvníky okouzlil svou bublinovou show Matěj Kodeš 

• Závěr večera patřil taneční ohňové show 

• Po celou dobu se podávaly míchané drinky a koktejlové občerstvení 

 

Plánujete podobný event?

Rádi vám s ním pomůžeme, napište nám a pojďme si o tom popovídat.

Ozvěte se nám

Ochrana proti spamu, napište číslo ctyřicet dva.
Tato položka je povinná.
Tato položka je povinná. E-mail není zadán ve správném formátu (např. [email protected]).
Zadání neodpovídá formátu telefonního čísla (např. +420 123 456 789)
×